Suvelaager 2024

Tere kõigile!

Meil on rõõm teatada, et tänavu saame taas suvelaagrit korraldada koos soomlastega. Alfa Klubi suvelaager toimub Malminharju laagrikeskuses, Heinola, Soome kuupäevadel 24. –  30 juuli 2024

Laagrisse lähme koos sadamast laevaga ning Helsinkis ootab meid ees buss, millega sõidame laagrikeskusesse u 2 tundi.

Laager on mõeldud peamiselt 4.-8. klassi poistele (vanuses 10 – 15).

Kavas on: matkad, sport, meeskonnamängud, kanuumatk ja muud põnevat. Ettenähtud on ka inimväärtustest rääkivad loengud ja arutelud.

Pilte ja videoid eelmistest laagritest leiate siit: Suvelaager 2021 , Suvelaager 2022 ,  Suvelaager 2023.

Alfa Klubi tegutseb Tatari Üliõpilaskodu ruumides (Tatari 24/1) kuhu olete väga oodatud tutvuma lähemat klubi ja laagri programmiga. Huvi korral palume võtta ühendust ning lepime kokku kohtumise.

Kuna meil osalevate poiste arv on piiratud, mida varem registreerite, seda parem.

1) REGISTREERIMISEKS tuleb lisaks all olevale formsile täita ära ka dokument, millega volitate suvelaagri korraldajaid oma lapsega koos reisima ja nende eest vastutama. Faili peate paluma e-kirja kaudu (vanemate nõusolek lapse välisriiki reisimiseks). Võimalusel tuleks dokument pärast täitmist digiallkirjastada. Kui see võimalus puudub või on raskendatud, siis saab avalduse ka paberkandjal tuua.

2) Igal lapsel peaks olema igaks juhuks Euroopa ravikindlustuskaart. Seda on võimalik tellida ning üldiselt pole see protsess kuigi keeruline ega aeganõudev. Kui ravikindlustuskaart on olemas, siis palume kindlasti kontrollida selle kehtivust. Täpsem info on saadaval siin.

3) Palun kontrollida ka igaks juhuks üle oma lapse ID-kaardi kehtivusaeg,. Samuti tuleb veenduda, et see oleks kehtiv ka terve laagri kestvuse ulatuses.

4) Allpool on rekvisiidid laagri eest tasumiseks;

BALTI HARIDUS- JA KULTUURIÜHING

IBAN: EE022200221014711229

SWIFT: HABAEE2X

Selgitus: Poisi Nimi laager 2024

Summa: 220€

Kui kellelgi on vajadus sooritada makset osade kaupa, siis palume sellest julgesti ja aegsasti teatada – leiame võimaluse. Reaalne kulu inimese kohta on üle 300€. Osavõtutasu on 220 € arvestades, et mõnedel on raske rohkem maksta. Kui teil on võimalik, palume ka teie kaasabi rahalise toetusega. Me püüame saada toetust ka mujalt.

5) Nagu igal aastal toimub meil kohe pärast laagrit grillipidu Tatari Üliõpilaskodu hoovis, kuhu on oodatud kõik pered. Selle kohta täpsem info tuleb hiljem.

Registreerimise tähtaeg on 15. juuni.

Kui soovite rohkem informatsiooni või tekib küsimusi, siis kirjutage/helistage julgelt:

Tel: +372 5696 2642 (Javier)

E-mail: info@alfaklubi.org