Suvelaager 2022

Tere kõigile!

Meil on väga hea meel teatada, et lõpuks saame suvelaagrit korraldada koos soomlaste ja lätlastega. Alfa Klubi suvelaager toimub laagrikeskuses Malminharju, Heinola, Soome 25.-31. juulil 2022

Laager on mõeldud peamiselt 4.-8. klassi poistele (vanuses 10 – 15).

Kavas on: matkad, sport, meeskonnamängud, kanuumatka ja muu põnevad. Ettenähtud on ka inimväärtuste teemalised loengud ja arutelud.

Eelmiste laagrite pilte ja filmi leiate siit: https://alfaklubi.org/suvelaager2020 , https://alfaklubi.org/suvelaager-2021/

Alfa Klubi tegutseb Tatari Üliõpilaskodu ruumides (Tatari 24/1) kuhu olete väga oodatud tutvuma lähemat klubi ja laagri programmiga. Huvi korral palume võtta ühendust ning lepime kokku kohtumise.

Kuna meil osalevate poiste arv on piiratud, mida varem registreerite, seda parem.

1) REGISTREERIMISEKS tuleb täita ära blankett, millega volitate suvelaagri korraldajaid oma lapsega koos reisima ja nende eest vastutama. Faili peate paluma e-kirja kaudu (vanemate nõusolek lapse välisriiki reisimiseks). Võimalusel tuleks dokument pärast täitmist digiallkirjastada. Kui see võimalus puudub või on raskendatud, siis saab avalduse ka paberkandjal tuua.

2) Igal lapsel peaks olema igaks juhuks Euroopa ravikindlustuskaart. Seda on võimalik tellida ning üldiselt pole see protsess kuigi keeruline ega aeganõudev. Kui ravikindlustuskaart on olemas, siis palume kindlasti kontrollida selle kehtivust. Täpsem info järgneval lingil:

https://www.haigekassa.ee/kontaktpunkt/arstiabi-euroopas/euroopa-ravikindlustuskaart

lehe keskel on link tellimiseks riigi portaalis.

3) Palun kontrollida ka igaks juhuks üle ID-kaardi kehtivusaeg.

4) Allpool on rekvisiidid laagri eest tasumiseks;

BALTI HARIDUS- JA KULTUURIÜHING

IBAN: EE022200221014711229

SWIFT: HABAEE2X

selgitusse lisada: Poisi Nimi laager 2022

Summa: 200€

Kui kellelgi on vajadus sooritada makset osade kaupa, siis palume sellest julgesti ja aegsasti teatada – leiame võimaluse. Reaalne kulu inimese kohta on umbes 300€. Osavõtutasu on 200 € arvestades, et mõnedel on raske rohkem maksta. Kui teil on võimalik, palume ka teie kaasabi rahalise toetusega. Me püüame saada toetust ka mujalt.

5) Nagu igal aastal on meil grill peredega pärast laagrit. Selle kohta saadame veel infot.

Kui soovite rohkem informatsiooni või tekib küsimusi, siis kirjutage/helistage julgelt.

Tel: +372 5696 2642

E-mail: info@alfaklubi.org